top of page

Komerční a městské projekty

„Autentická prezentace firmy začíná u Vaší kanceláře.“

 

 

Nabízíme rozmanité služby v oblasti určené pro developery. Zajišťujeme komplexní projektovou dokumentaci ve všech projektových stupníchJsme plně soběstační, od studie až po realizaci. Náš tým sestává z architektů, stavebních projektantů i projektantů různých profesí a specialistů v oboru, jakými jsou statik, stavař, ZTI, elektrikář

 

Navrhujeme a realizujeme rozmanité komerční stavby, administrativní budovy, prostory pro coworking, kanceláře, či například průmyslové budovy v šetrném pojetí vůči okolní přírodě.

 

V rámci veřejného prostoru se pohybujeme mezi typy městských staveb, zahrnující novostavby či rekonstrukce školy, školky, divadla, knihovny, sportoviště apod. Vždy citlivě vůči okolní krajině, nebo výrazu daného města, šetrně k životnímu prostředí, a především v maximálním komfortu a kvalitních podmínkách pro uživatele prostor.

 

U administrativních budov dbáme na to, aby vnější výraz i vnitřní podoba korespondovaly s charakterem dané společnosti. Hodnoty a přesvědčení firmy se snažíme vložit do výrazu budovy tak, aby byly cítit už při vstupu. Připravíme také vizuální identitu či orientační systémy.

 

Chceme zajistit příjemné a kvalitní prostředí pro zaměstnance, věnujeme proto zvýšenou pozornost dobrým akustickým a světelným podmínkám, koncentraci zeleně, vzdušnému prostoru. Volíme do kanceláří přírodní materiály, tlumené barvy.

 

V našem portfoliu jsou též rekonstrukce historických budov a kulturních památek, kde s citem propojujeme původní prvky s novými a přidáváme tak k historické hodnotě otisk současnosti.

bottom of page