top of page

Rodinné domy

„Domov je tam, kde se cítíme být sami sebou.“

Navrhujeme rodinné domy, vstříc Vašim snům o bydlení podle svých představ. Zaměřujeme se na novostavby i rekonstrukce. Ať stavíte rodinný dům ve městě, tiny house na louce, chalupu v horách nebo chatu v lese, společnými silami Vaše plány zrealizujeme

 

Nabízíme autentické bydlení, v souladu s Vaším stylem života, hodnotami a potřebami, které z Vašeho domu vytvoří skutečně domov. Setkáním s klienty proto věnujeme dostatek času a společně docházíme k ideálnímu řešení.

 

Nebojíme se žádné složité situace, jako například umístění chaty nebo chalupy v CHKO či NP, obtížně dostupný nebo též svažitý pozemek, či jiná zdánlivá překážka. Nacházíme elegantní kompromisy v rámci regulí, citlivě vůči charakteru okolní krajiny či města. Protože domov spoluutváří celý pozemek, zajišťujeme příjemné prostředí pro pobyt v zahradě, soukromí ve vlastní venkovní relaxační zóně s bazénem, navazující na domácí wellness se saunou. Součástí je i vhodně zakomponovaná garáž, nebo technické zázemí.

 

Naší snahou je ekologická i ekonomická udržitelnost domu, s oblibou volíme přírodní materiály, lehkou konstrukci, světlý a vzdušný interiér, dostatek prostoru pro život. Prioritou je samozřejmě funkčnost, kde nás baví přinášet sebevědomé stavební řešení na míru charakteru Vašeho domu, v originální a neotřelé podobě.

 

Poradíme si s vhodným umístěním domu na pozemku, zajišťujeme vše od stavebního povolení, přes návrh, studii a realizaci.

bottom of page