top of page

Bytové domy

„Mnoho příběhů pod jednou střechou.“

Navrhujeme a realizujeme bytové domy, v kontextu zadání developera. Zaměřujeme se na novostavby i rekonstrukce bytových domů, navrhujeme též ucelené bytové komplexy.

 

Tvoříme malé i velké developerské projekty v souladu s vizí investora a urbanistickým výrazem lokality. Ladíme bytový dům ve vnější i vnitřní podobě tomu, kdo zde bude žít. Zde je pro nás zásadní vytvořit kompaktní a přívětivý prostor pro klidné bydlení a užívání volného času. Záleží nám na tom, aby se rezidenti cítili skutečně doma, v soukromí i při sdílení společného prostoru. 

 

Přicházíme proto s promyšleným konstrukčním řešením v rámci každého projektu, který bytové jednotky maximálně odděluje a individualizuje. Mnohé bytové domy v našem portfoliu jsou tak alternativou komfortu rodinných domů v rámci jedné budovy. Bytové jednotky komponujeme dispozičně od garsonky či 1KK, až po 5KK. Pro naše byty je typický transparentní, prostorný a světlý interiér, doplněný o vnější prostor lodžie, balkonu, nebo sezónně se rozšiřující byty s terasou i střešními zahradami.

 

V rámci celku vkládáme stejnou prioritu každé jednotce, vznikají tak vyvážené, světlé a slunné byty s výhledem, pokud jej lokalita nabízí, organicky přizpůsobené svému umístění. Součástí je komplexní dopravní řešení včetně dopravy v klidu. Komfortní parkování je za nás samozřejmou součástí bydlení - doplňujeme domy podzemní garáží, či nadzemním stáním

 

Nabízíme též doplňkové služby na pozemku domu, v poloveřejném, či veřejném prostoru. Ty zahrnují parter s kavárnou, restaurací, obchůdky, relaxační i sportovní zóny. V kooperaci se zahradními architekty zhotovíme kompletní návrh zahrady nebo parku s bohatou zelení. Možností je vlastní dětské hřiště, workout hřiště (venkovní posilovna), i jiné sportoviště.

bottom of page