top of page

Interiéry a rekonstrukce

„Uvnitř domu jako uvnitř své duše.“

Navrhujeme a realizujeme nové interiéry, ale i rekonstrukce stávajících interiérů. Tvoříme interiéry jako součást realizace celé budovy, nebo také samostatně, po jednotlivých místnostech.

 

Tvoříme interiéry Vám na míru, plně přizpůsobené Vašim představám a potřebám. Interiér jako součást objektu navazuje na vnější výraz domu. Proto je ideálním krokem připojit sestavení interiéru do procesu stavby. Tím se objekt stává kompaktním a zcela individuálním.

 

Víme, jak podstatné je cítit se dobře v interiéru, kde trávíme pracovní i volný čas, kde scházíme s přáteli, do jakého místa se chodíme najíst, ale také v jakém prostoru se učí naše děti.

 

Samostatnou kategorií jsou interiéry rodinných domů a bytů, při jejichž tvorbě dbáme na to, abyste mohli žít v prostředí, kde se cítíme v klidu, bezpečí a sami sebou. Vždy proto volíme podobu pro vzdušný interiér v jemných tónech, s přírodními materiály, aby v celkovém dojmu vyzařoval klid, lehkost a příjemný pocit domova, kanceláře, wellnessu - či jakéhokoli jiného prostoru.

 

Jakákoli „náročnost“ klienta je naší inspirací k odvážnému, autentickému řešení a výběru doplňků. Rádi Vám připravíme komplexní projekt, abychom dovedli realizaci do posledního detailu.

 

Za tímto účelem jsme k doplnění naší činnosti založili studio, zabývající se tvorbou vlastního produktového designu. Zde nabízíme designové vybavení do interiéru v precizním zpracování, z přírodních materiálů vysoké kvality. Naše produkty jsou vyráběny ručně v České republice.

 

Budeme rádi, pokud navštívíte náš e-shop a vyberete si kousek do své domácnosti na www.jastudio.cz.

bottom of page