top of page

JA ARCHITEKTI

ARCHITEKTURA - URBANISMUS - DESIGN

V našem portfoliu jsou rodinné domy, interiéry, rekonstrukce, administrativní stavby, bytové domy, rekreační areály, veřejné stavby a prostranství, hotely i restaurace. Škála našich projektů je opravdu široká a nebojíme se žádné výzvy!

Navrhujeme domy v celé České republice. V kontextu každé lokality, zadání a představ Klienta, dispozic a možností daného pozemku, uplatňujeme individuální přístup. Naše domy jsou šité na míru a proto vždy jedinečné a originální.

About

ATELIÉR

Naším posláním je transformovat Vaše sny, představy a vize do krásy a účelnosti, kterou zhmotníme v podobě architektury, která je nadčasová, citlivá a originální a která Vás bude provázet Vaším životem, která bude tvořit kulisu dění Vašeho každodenního světa.

 

Vytváříme pro Vás místo, charakteristické svou přirozeností a jedinečností, které spoluutváří Váš životní styl, podporuje Vaši osobnost a kreativitu, a věříme, že bude také inspirativním prostředím pro Vaše životní výzvy!

Portfolio
BA3A2577.jpg
Účelnost, hospodárnost a krása, to vše spojit do harmonického celku, je náš úkol, coby architektů, profesionálů.

Naším cílem je, aby se v něm naši Klienti cítili dobře a byli spokojeni s výsledkem.

 

SPOLUPRÁCE

 

Rádi Vám zpracujeme také Váš projekt. Zhmotníme společně Vaše sny a přání a vytvoříme pro Vás individuální řešení, které skloubí funkčnost, ekonomiku i design. 

Pokud máte zájem o spolupráci, kontaktujte nás prostřednictvím kontaktního formuláře, telefonu nebo emailu. Více informací o postupu spolupráce nalezenete v sekci Služby.

Těšíme se na Vás!

Clients
BA3A1633.jpg

TÝM

 

Po dobu naší spolupráce se o Vás stará náš tým architektů, projektantů, a dalších specialistů v oboru, který pro Vás zajišťuje všechny stupně projektové dokumentace.

BA3A5173_edited.jpg
BA3A9786.jpg
Newsletter
NEWSLETTER

Děkujeme!

bottom of page